Tel:
ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd
ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd

Dostarcz projekt i projekt pod klucz dla klienta

Dom

ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd

Kilka słów o nas
Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy
Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy
Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy
Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy
1 2 3 4

ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd

Znajdujemy się w nowym porcie miasta Zhangjiagang w prowincji Jiangsu, założonym w 2005 roku i profesjonalnym w zakresie napełniania i pakowania napojów.Nasza firma zajmuje powierzchnię 20 000 m2, Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie badań i produkcji opakowań do płynów i napojów.Nasze główne produkty, w tym: stacja uzdatniania wody, maszyna do napełniania napojów, maszyna do etykietowania rękawów PVC, maszyna do etykietowania na gorąco kleju OPP, maszyna do pakowania w folię termokurczliwą, maszyna do pakowania kartonów, linia produkcyjna CSD, linia do produkcji soków, linia do produkcji piwa, linia do produkcji wody o pojemności 5 galonów .Wszystkie produkty są dobrze sprzedawane w każdej prowincji i mieście całego kraju, a także eksportowane do około trzydziestu krajów i obszarów o silnej sile technicznej, zaawansowanym sprzęcie, systemie zarządzania naukowego i doskonałej obsłudze posprzedażnej.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Wypełnij Napój

Ilość pracowników : 40~50

Coroczne wyprzedaże : 10000000$-20000000$

Rok założenia : 2004

pc Export : 70% - 80%

ZhangJiaGang Fill Drink Machinery Co., Ltd znajduje się w nowym porcie miasta Zhangjiagang w prowincji Jiangsu, została założona w 2005 roku i jest profesjonalna w napełnianiu i pakowaniu napojów.

Nasza firma zajmuje powierzchnię 20 000 m2, Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie badań i produkcji opakowań do płynów i napojów.
Nasze główne produkty, w tym: stacja uzdatniania wody, maszyna do napełniania napojów, maszyna do etykietowania rękawów PVC, maszyna do etykietowania na gorąco kleju OPP, maszyna do pakowania w folię termokurczliwą, maszyna do pakowania kartonów, linia produkcyjna CSD, linia do produkcji soków, linia do produkcji piwa, linia do produkcji wody o pojemności 5 galonów .
Wszystkie produkty są dobrze sprzedawane w każdej prowincji i mieście całego kraju, a także eksportowane do około trzydziestu krajów i obszarów o silnej sile technicznej, zaawansowanym sprzęcie, systemie zarządzania naukowego i doskonałej obsłudze posprzedażnej.

 

Nasz zakład:

Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy 1

Usługowe

 

 

1. Instalacja i regulacjaPo przybyciu sprzętu do klienta, klient jest odpowiedzialny za rozpakowanie i rozmieszczenie sprzętu zgodnie z rysunkiem rozmieszczenia;i działa pod kierunkiem naszych techników instalacji i regulacji.W końcu ustala się koszty personelu.

 

2. Szkolenie1).Jesteśmy odpowiedzialni za oferowanie szkolenia technicznego użytkownikowi.Treść szkolenia obejmuje budowę i konserwację sprzętu, kontrolę i obsługę sprzętu.Dzięki szkoleniu personel techniczny użytkowników może biegle opanować i opanować umiejętności obsługi i konserwacji oraz radzić sobie z ogólnymi problemami na czas.Do wskazówek wyznaczymy wykwalifikowaną kadrę techniczną.2).Kupujący może wysłać pracowników do naszej firmy na naukę.

 

3. Zapewnienie jakości1).Gwarantujemy, że oferowany towar jest nowy, nieużywany, z najnowszym wzornictwem i odpowiednim materiałem, a także gwarantujemy, że specyfikacja sprzętu jest zgodna z umową.2).Gwarantujemy, że linia osiągnie wskaźniki wydajności technicznej produktu w ciągu 5 dni po operacji zasilania poprzez prawidłowe prowadzenie instalacji i uruchomienia.3).Ponosimy odpowiedzialność za wady i uszkodzenia linii produkcyjnej spowodowane naszą konstrukcją, technologią, produkcją, montażem, regulacją, wadami materiałowymi itp., które należą do naszej odpowiedzialności.4).Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po odbiorze linii produkcyjnej.W przypadku jakichkolwiek różnic między sprzętem dostarczonym w fabryce klienta a sprzętem objętym umową, użytkownicy mają prawo przekazać książkę kontroli do działu prawnego, aby domagać się odszkodowania do naszej firmy w okresie gwarancji towaru.4. Gwarancja Zaoferuj 12-miesięczny okres konserwacji na problem spowodowany przez naszą konstrukcję, produkcję i jakość materiału oraz zaoferuj odpowiednie części i skuteczną usługę za darmo z powyższego powodu.Oferujemy szerokie i korzystne wsparcie techniczne, serwisowe przez cały czas po okresie gwarancyjnym.

 

Projekt butelki:

Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy 0

 

Układ fabryczny:

 

Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy 1

 

Firma Zespół

Nasza firma ma silny zespół technologiczny do produkcji maszyn do napełniania napojów, dzięki czemu nasza firma stale się rozwija.Istnieje specjalny dział sprzedaży zagranicznej, specjalny dział produkcji, specjalny dział techniczny, który ma teraz jednego głównego inżyniera dla całej linii maszyn i 5 inżynierów, którzy mogą wyjechać za granicę w celu obsługi za granicą, mają dobre umiejętności w zakresie uruchamiania maszyn w kraju i za granicą, specjalne pakiet i grupa wysyłkowa.

 

 

Chiny ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd profil firmy 0

ZhangJiaGang Filldrink machinery Co.,Ltd
wieś xijiegang miasto jinfeng miasto zhangjiagang miasto jiangsu prowincja chiny
Tel:+86-18051826158
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Maszyna do napełniania butelek wody dostawca. © 2022 - 2023 waterbottlefillingmachines.com. All Rights Reserved.